Aestus sp. z o.o. Dystrybucja oraz instalacje w oparciu o pompy ciepła Thermia Szwedzka jakość i skandynawski design. Jako jedyne źródło ciepła, pompy ciepła posiadają maksymalnie klasę energetyczną A++. Jako część zintegrowanej instalacji mogą być zaliczone nawet do klasy A+++. Natomiast żaden podgrzewacz wody (opalany olejem, gazem, czy biomasą) nie uzyskuje oceny wyższej niż A. W niektórych przypadkach może to być zaledwie klasa C lub D.
Szwedzka jakość i skandynawski design
 Thermia bazuje na 40 latach doświadczenia w projektowaniu i produkcji pomp ciepła i jest jednym z liderów sprzedających pompy ciepła . Czyste i proste skandynawskie wzornictwo pozwala na wtopienie się produktu w otoczenie, sprawiając, że produkty Thermi staje się subtelnym i eleganckim dodatkiem do otoczenia Twojego domu.
Komfort Oszczędność Innowacyjność
 Kompaktowa budowa, powierzchnia zabudowy to tylko 0,5m2 powierzchni. Łatwa w eksploatacji, bezobsługowa. Zapewnia ogrzewanie oraz ciepła wodę użytkową. Latem może zapewnić komfort chłodniczy.  Pompy ciepła są najbardziej efektywnym urządzeniem do wytwarzania ciepła. Z każdej jednostki energii słonecznej uzyskiwane są co najmniej trzy jednostki energii do ogrzewania. 2/3 energii to darmowa energia.  Dwie opatentowane technologie TWS oraz TGG stawiają nasze pompy ponad konkurencją. Najwyższe wskaźniki COP oraz dbałość o bez awaryjność i ekologię wyróżniają nasze pompy ciepła na rynku
Niezawodność Ekologia Serwis
 Niezawodna, sprawdzona i wypróbowana technologia,Opracowana do trudnych warunków klimatu. Bezproblemowa praca sprężarki przez 20 lat. ponad 500 tyś. instalacji pomp ciepła w Skandynawi.  Pompy ciepła gromadzą energię słoneczną i przekształcają ją, bez emisji CO2, w komfort cieplny. Decydując się na pompę ciepła przyczyniasz się do poprawy klimatu. Stawiamy na ekologię  Dzięki niezawodnej technologii oraz wykwalifikowanej kadrze nie musisz obawiać się o pracę twojego systemu. Nasi serwisanci dostępni są bezpośrednio lub w przypadku zakupu Thermia On Line również przez WWW.
Wydajność Ogrzewanie Ciepło zimą Chłodno latem
 Wydajna praca o każdej porze roku Dzięki imponującemu współczynnikowi wydajności COP 4,7 (Atec 11 przy A7/W35 zgodnie z EN14511), Thermia Atec pozwala uzyskać maksymalne oszczędności energii. COP jest miarą wydajności pompy ciepła, która wskazuje stosunek wyprodukowanej energii do energii pobranej. Im wyższy wskaźnik, tym większa wydajność pompy ciepła.  Najczęściej występujące w Europie systemy ogrzewania są oparte na przekazywaniu ciepła za pomocą wody do grzejników lub ogrzewania podłogowego. Wyjściowa temperatura wody w instalacji grzewczej to przeważnie 30-35°C dla ogrzewania podłogowego i 45-55°C dla grzejników. Pompy ciepła Thermia stanowią ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych kotłów czy piecy węglowych  Latem proces ten można po prostu odwrócić. Pompa ciepła zbiera ciepło z domu i przekazuje przez czynnik obiegu dolnego źródła krążący przez wężownice w gruncie, a do domu przekazywany jest chłód. Taki sposób chłodzenia jest znacznie tańszy niż tradycyjna klimatyzacja.
Aestus

 

Aestus

41-902 Bytom

ul.W.Kilara 4C

Poland 

Masz pytanie? Zadzwoń!

Całotygodniowe wsparcie

530 600 590