Aestus sp. z o.o. Dystrybucja oraz instalacje w oparciu o pompy ciepła Thermia Szwedzka jakość i skandynawski design. Jako jedyne źródło ciepła, pompy ciepła posiadają maksymalnie klasę energetyczną A++. Jako część zintegrowanej instalacji mogą być zaliczone nawet do klasy A+++. Natomiast żaden podgrzewacz wody (opalany olejem, gazem, czy biomasą) nie uzyskuje oceny wyższej niż A. W niektórych przypadkach może to być zaledwie klasa C lub D.

O POMPACH WIEMY WSZYSTKO

Grzejemy  od 25 lat

Ciepło do ogrzewania jest w wodzie , powietrzu, podłożu skalnymi i gruncie.

 

Pompy ciepła są najbardziej efektywnym urządzeniem do wytwarzania ciepła. Z każdej jednostki energii użytej do wykorzystania ciepła słonecznego,uzyskujesz co najmniej trzy jednostki energii do ogrzewania. Dwie trzecie tej energii jest całkowicie darmowe i pochodzi z Twojego otoczenia. W Skandynawii pompy ciepła stanowią popularne rozwiązanie techniczne, opracowane dla warunków   surowego klimatu Północy poprzez dziesięciolecia doświadczeń. To dzięki temu, znamy dokładnie działanie pomp ciepła i wiemy, jak zapewnić w domu idealny mikroklimat.

Ponad 20 lat wygody i niskich kosztów .Przewidywana żywotność pomp ciepła Thermia przekracza 20 lat.

Zakup urządzenia oznacza wygodę i oszczędność energii przez lata. Dzięki pompie ciepła gwarantujemy sobie tanie ogrzewanie domu lub innego obiektu. Pompy ciepła Thermia gromadzą energię słoneczną i przekształcają ją, bez emisji CO2,  w komfort cieplny. Decydując się na pompę ciepła przyczyniasz się do poprawy klimatu.

 

 

Pompa ciepła może zarówno ogrzewać, jak i chłodzić Twój dom

 

Jeżeli na zewnątrz jest zimno, potrzebne jest ogrzewanie, a kiedy ciepło - oczywiście chłodzenie !

Pompa ciepła zapewni i jedno i drugie . Może ona bowiem nie tylko ogrzewać, ale i chłodzić. Pozwala to na utrzymanie komfortu cieplnego przez cały rok. Dzięki naszym pompom ciepła można chłodzić dom, stosując tzw.. chłodzenie pasywne (bierne). Jeżeli potrzebne jest dodatkowe chłodzenie ,sprężarka może zostać włączona, aby zwiększyć efekt chłodzenia. Nazywa się to chłodzeniem aktywnym. Nadal jednak system z pompą ciepła jest bardziej efektywny, niż tradycyjna klimatyzacja.

 

Oferowana przez nas technologia zapewnia maksymalny komfort we wnętrzach bez względu na to, czy na zewnątrz temperatura wynosi -20 czy +35 stopni Celsjusza. Pompy ciepła firmy Thermia mogą współpracować z innymi uzupełniającymi źródłami ciepła takimi, jak na przykład solary, kotły na gaz czy olej.

 

Aestus

 

Aestus

41-902 Bytom

ul.W.Kilara 4C

Poland 

Masz pytanie? Zadzwoń!

Całotygodniowe wsparcie

530 600 590