Aestus sp. z o.o. Dystrybucja oraz instalacje w oparciu o pompy ciepła Thermia Szwedzka jakość i skandynawski design. Jako jedyne źródło ciepła, pompy ciepła posiadają maksymalnie klasę energetyczną A++. Jako część zintegrowanej instalacji mogą być zaliczone nawet do klasy A+++. Natomiast żaden podgrzewacz wody (opalany olejem, gazem, czy biomasą) nie uzyskuje oceny wyższej niż A. W niektórych przypadkach może to być zaledwie klasa C lub D.

Bezprzewodowe ogrzewanie Thermia LinkTM

Inteligentne ogrzewanie

Thermia Link™ zadba o to, aby temperatura była taka, jaką lubisz. Twój dom będzie ciepły i przytulny, nawet podczas wcześniejszego powrotu. Ciesz się najwyższym komfortem.

Popraw jakość życia dzięki systemowi ogrzewania, jednocześnie redukując zużycie energii.Dopasuj ogrzewanie do swojego codziennego trybu, który oferuje precyzyjną kontrolę temperatury i najwyższy komfort.Dzięki funkcjom takim jak: "Wakacje" lub "Wstrzymanie ogrzewania" możesz z łatwością dostosować ogrzewanie w sytuacjach gdy nie wszystko idzie zgodnie z harmonogramem.Zmian możesz również dokonać za pomocą smartfona i darmowe aplikacji Thermia Link™ App

Thermia Link™ umożliwia sterowanie ogrzewaniem Twojego domu z dowolnego miejsca. Thermia Link™ to jedyny system pozwalający bezproblemowo sterować zarówno elektronicznymi termostatami grzejnikowymi, jak i ogrzewaniem podłogowym.24/7 – kontrola ogrzewania  z dowolnego miejsca dzięki aplikacji mobilnej Thermia Link™ App.

Przejmij kontrolę nad ogrzewaniem

A najlepsze jest to, że możesz tworzyć własne harmonogramy ogrzewania programowane z jednego centralnego punktu sterowania. Ponadto, Thermia Link™ pozwali Ci kontrolować pracę wielu systemów grzejnych — począwszy od grzejników i ogrzewania podłogowego aż po pompy ciepła i wentylację.Co więcej możesz zarządzać pracą dowolnego urządzenia elektrycznego w Twoim domu, które wymaga zasilania z gniazdka, dzięki bezprzewodowym przekaźnikom systemu Thermia Link™. Umożliwi Ci to ograniczenie zużycia energii elektrycznej przez wszystkie urządzenia z jednego centralnego punktu sterowania.

Aestus

 

Aestus

41-902 Bytom

ul.W.Kilara 4C

Poland 

Masz pytanie? Zadzwoń!

Całotygodniowe wsparcie

530 600 590