Aestus sp. z o.o. Dystrybucja oraz instalacje w oparciu o pompy ciepła Thermia Szwedzka jakość i skandynawski design. Jako jedyne źródło ciepła, pompy ciepła posiadają maksymalnie klasę energetyczną A++. Jako część zintegrowanej instalacji mogą być zaliczone nawet do klasy A+++. Natomiast żaden podgrzewacz wody (opalany olejem, gazem, czy biomasą) nie uzyskuje oceny wyższej niż A. W niektórych przypadkach może to być zaledwie klasa C lub D.

Dofinansowanie pomp ciepła

Przedpłata i dostawa

 

Zamów pompę ciepła Thermia w terminie od 10 października do 30 listopada 2020.

 Pompy ciepła dostępne w promocji są sprzedawane na zasadach 100% przedpłaty.

Płatność na podstawie proformy przed dostawą. Dostawa pompy do 16 grudnia 2020.

Dotacja rządowa „Czyste Powietrze”

 

Kupując pompę ciepła Thermia w obniżonej cenie, wykorzystaj dodatkowo dotację WFOŚiGW w ramach rządowego programu „Czyste Powietrze”.

Promocja 4000 złotych Cenę katalogową pompy gruntowej Thermia o mocy 1,5-7 kW oraz Thermia Calibra 12 o mocy 3-12 kW okresowo obniżamy o 4000 zł netto.

5 lat gwarancji

 

Gwarancja na pompę ciepła po okresie 2 lat zostaje wydłużona o kolejne 3 lata.

 

 

Skorzystaj z pozostałych promocji

 

Kupując dowolną gruntową pompę ciepła Thermia wykorzystaj dodatkowo dotacje

w kwocie 4000 zł netto .

Zamów pompę ciepła Thermia w terminie od 10 października do 30 listopada 2020

 

Unia Europejska wprowadziła przepisy zachęcające do stosowania odnawialnych źródeł energii (OZE) w 2009 roku (dyrektywa 2009/28/EC). Artykuł drugi dyrektywy OZE określa, które źródła energii uważa się za odnawialne. Obejmują one energię aerotermalną (energię magazynowaną w powietrzu), hydrotermalną (magazynowaną w wodach powierzchniowych) i geotermalną (magazynowaną pod powierzchnią ziemi). Dyrektywa wyraźnie wskazuje technologię pomp ciepła jako konieczną do wykorzystywania tych źródeł. Unia Europejska wspiera pozyskiwanie energii odnawialnej przy użyciu pomp ciepła, dzięki czemu większość państw członkowskich UE oferuje dotacje na tego typu inwestycje. Są również różne programy dopłat i dotacji, które pozwalają uzyskać redukcję kosztów inwestycji rzędu kilkunastu lub kilkudziesięciu procent. Instalacja grzewcza oparta na pompie ciepła charakteryzuje się trwałością oraz niskimi kosztami utrzymania i eksploatacji. Dane Eurostatu pokazują, że ogrzewanie nadal stanowi 49% kosztów utrzymania mieszkań. Dlatego też prawidłowo dobrana, zaprojektowana i profesjonalnie wykonana instalacja grzewcza jest tak ważna dla wszystkich posiadaczy domów. Pompy ciepła Thermia zapewniają osiągnięcie do 80% oszczędności energii, 50-75% oszczędności na kosztach eksploatacyjnych i mogą zmniejszyć Twoją emisje CO2 o ok. 50%. Jednak decyzja o zainstalowaniu instalacji grzewczej opartej na energii odnawialnej wymaga poważnych nakładów inwestycyjnych. Jest to stosunkowo nowy obszar technologii i musisz mieć pewność, że posiadasz pełne rozeznanie i postępować rozważnie, by uzyskać pewność, że powstająca instalacja rzeczywiście spełni Twoje wymagania i oczekiwania. Sprawdź co oferuje: 1) Twoja Gmina 2) Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – http://www.wfosigw.pl/ 3) Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej – https://www.nfosigw.gov.pl/ 4) Bank Ochrony Środowiska – https://www.bosbank.pl/ Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami
Aestus

 

Aestus

41-902 Bytom

ul.W.Kilara 4C

Poland 

Masz pytanie? Zadzwoń!

Całotygodniowe wsparcie

530 600 590